Danışmanlarımız

PRIME BROKER UZMAN GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI

Danışmanlarımız

Gayrimenkul sektörünün tecrübeli ekibinin yeni markasında, doğru ve hızlı sonuçlar için yine buluşalım.

YASİN KURŞUNTEL

BROKER / GAYRİMENKUL DANIŞMANI

EMAIL

yasin@primebrokers.com.tr

YASİN KURŞUNTEL

1975 İstanbul doğumluyum, evli ve ikiz erkek çocuk sahibiyim. Üniversite yıllarında adım attığım Turizm-Organizasyon sektöründe kendi firmam olan Makerevents Turizm AŞ’de yönetici olarak çalışırken, 2006 yılında Century21 Bohem Gayrimenkul AŞ’nin yatırımcı ortağı olarak emlak sektörüne giriş yaptım. Özellikle Beyoğlu bölgesinde alım – renovasyon – satım yaparak iş geliştirmelerde bulundum.

2014 yılında Keller Williams Türkiye’nin ilk bölge müdürlüğü olan KWBeyoğlu kurucu ortağı ve 2016 yılın KWKuzey Kıbrıs’ın yatırımcı ortağı ve danışmanı olarak işimi daha yukarı taşıdım.

2016 Türkiye ciro 9.uncusu, 2017’de Türkiye satış işlem adedi 1.incisi, Ciro 6.ıncısı ve 2018 yılında Türkiye ciro 19.uncusu olarak her yıl ilk 20 danışman içerisinde olmayı başardım.

2020 yılında franschise ofislerimizin yerine kendi markamız olan Prime Brokers Realty’i kurma kararı aldık. Mevcut ortaklarımla 2021 yılında İstanbul Beyoğlu ofisimizi, 2022 yılda ise Kıbrıs Girne ofisini faaliyete geçirdik. 

Özellikle ticari gayrimenkuller konusunda uzmanlaşmak için ACP (Akredite Ticari Profesyoneli) sertifika programını tamamdım. Beyoğlu, Karaköy bölgeleri ile Kıbrıs Girne bölgesi uzmanlığım ile gayrimenkul danışmanlığı vermeye devam ediyorum.