Biz Kimiz?

“15 yılı aşan sektör tecrübemiz, gayrimenkul danışmanlık hizmetlerimizle alım ve satım işlemlerinizde size hızlı ve doğru sonuçlar sunuyoruz''

Biz Kimiz?

“15 yılı aşan sektör tecrübemiz, gayrimenkul danışmanlık hizmetlerimizle alım ve satım işlemlerinizde size hızlı ve doğru sonuçlar sunuyoruz''

Prime Brokers Realty, 2006 yılından bu güne gayrimenkul sektöründe aktif çalışan danışmanlar tarafından kurulmuştur. Önceki yıllarda çeşitli franchise markaların temsilciliği yapan ekibimiz bugün kendi markası ile faliyetlerine devam etmektedir. Prime Brokers Gayrimenkul Danışmanlık, geniş müşteri datası, güçlü sosyal ağları ve uzman profesyonelleri ile yerel ve uluslararası düzeyde müşterilerine etkin ve güvenilir gayrimenkul çözümleri sunan gayrimenkul danışmanlık firmasıdır. İstanbul Beyoğlu ve Kuzey Kıbrıs Girne ofislerinde bölge uzmanlığında hizmet vermektedir. 

İstanbul Ofisimiz; Beyoğlu, Karaköy, Galataport Çevresi, Taksim, Nişantaşı, Şişli bölgeleri başta olmak üzere İstanbul Avrupa yakasında ticari ve konut gayrimenkullerinden aracılık hizmetlerini yürütmektedir.

Kuzey Kıbrıs Girne Ofisimiz; 2015 yılında franchise marka ile giriş yaptığımız Kıbrıs pazarında bugün kendi markamızla hizmet veremeye devam ediyoruz. Girne ofisimizin lokal danışmanlarının yanı sıra İstanbul Ofisimizden satış pazarlamasına destek vermekteyiz. Bugüne kadar yüzlerce yatırımcıya aracılık etmiş olan ekibimiz özellikle Girne, Esentepe, Alsancak ve Lefkoşa bölgesindeki uzmanlığıyla yatırımcılarına her zaman en doğru yatırımı gerçekleştirmek için güvenilir ve profesyonel hizmet veremeye devam etmektedir.

Portföyündeki nitelikli gayrimenkuller ile başarılı anlaşmalara imza atan Prime Brokers, İstanbul ve Girne'nin en iyi bölgelerdeki ticari satış ve kiralama işlemleri konusunda da çalışmaktadır.

Ofisimiz Ticari Gayrimenkul Derneği TİGA Türkiye üyesidir.