Alıcı Danışmanlığı

Alıcı Danışmanlığı Servisimiz

Alıcı Danışmanlığı

Alıcı Danışmanlığı Servisimiz

Verimlilik

Bir gayrimenkul almak için yola çıktığınızda bu arayış, özellikle bir gayrimenkul profesyonelinin yardımı olmadan çok zahmetli ve zaman alıcı bir süreçtir. Bizler, ihtiyaçlarınızı karşılayan mülkü bulmak için gerekli donanıma ve danışman ağına sahibiz. İsteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlayabilen danışmanınız olarak ihtiyaçlarınızı karşılayan mülkleri ayıklayarak size zaman kazandırmaktayız.

Bölge Uzmanlığı & Network

Bölge uzmanı olarak her daim yeni satışa çıkan portföyleri görüp bilgi edinmekteyiz. Bu sayede piyasadaki gayrimenkullerin geçmiş satış bilgileri ve kondisyonları hakkında bilgi sahibi olmaktayız.  Ayrıca yerel emlakçı ağımız sayesinde bir alıcının ulaşamayacağı detaylara her daim ulaşabilmekteyiz.

Müzakere

Gayrimenkulünüz için en iyi satış / satın alma fiyatını müzakere etme konusunda çaba sarf ederiz. Ayrıca, rekabetçi teklif durumlarında şansınızı artırmanın ve olasılıkların sizin lehinize olmadığını düşündüğümüzde beklentileri yeniden belirleme yol ve yöntemlerini önermekteyiz.

Kapanış Bilgisi

Bir gayrimenkul satın almayla ilgili birçok ayrıntı vardır. Satın alma işleminde tüm ayrıntıları sonlandırmaya ve tüm hataları ortadan kaldırmaya çalışmak işimizin bir parçasıdır.

Pazar Bilgisi

Alıcı danışmanı olarak, teklifinizi bölgedeki son satışlara göre formüle etmenize yardımcı oluruz. Ne kadar fazla bilgiye sahip olursanız, kararınız o kadar isabetli olur.