Başarı Hikayeleri

Biz Sizi Arayalım

Emir O.

Binamızın satış sürecinde baştan sona kadar gösterdiğiniz olumlu, özverili hizmetleriniz ve emeğiniz için kendim ve ailem adına size çok teşekkür ediyoruz.

Fahir G.

Gayrimenkulümüzün satışındaki emekleriniz için teşekkür ederiz. Gerçekten süreci çok pozitif ve şeffaf yönettiniz. Görüşmek dileğiyle başarılarınızın devamını diliyoruz.

Erhan G.

Halaskargazi Caddesindeki dükkânımızın satış süreci zor dönemde sayenizde başarıyla sonuçlandı. İşin profesyonelleriyle çalışmak beni ve ortaklarımı satış sürecinde rahatlattı. Başarılarız daim olsun.

Mehmet K.

Karaköy Otel binamızın yeniden kiralanmasında; öncelikle kiracı adayların belirlenmesi, ön tahkikatların yapılması ve sonrasında tekliflerin alınarak değerlendirilmesi aşamalarını titizlikle takip ettiğiniz, profesyonel servisiniz için teşekkür ederiz.

Simon ve Rasha

2017 yılında İstanbul'a taşındık ve şehre hemen aşık olduk. O günden sonra Beyoğlu'nda eski bir apartman dairesi bulup eski ihtişamına kavuşturmak için yola çıktık. Ertunga tüm süreçte bize yardımcı oldu ve artık dünyanın en güzel şehirlerinden birinde hayallerinizdeki bir daireye sahibiz. Ertunga'nın profesyonelliğinden, şehir hakkındaki bilgisinden ve gerçek uzmanlığından o kadar memnun kaldık ki, o zamandan beri onu birkaç arkadaşımıza tavsiye ettik. Size de tavsiye etmekten çekinmeyiz.

Simon ve Rasha

Binamızın satış sürecinde baştan sona kadar gösterdiğiniz olumlu, özverili hizmetleriniz ve emeğiniz için kendim ve ailem adına size çok teşekkür ediyoruz. Emir O. Gayrimenkulümüzün satışındaki emekleriniz için teşekkür ederiz. Gerçekten süreci çok pozitif ve şeffaf yönettiniz. Görüşmek dileğiyle başarılarınızın devamını diliyoruz. Fahir G. Halaskargazi Caddesindeki dükkânımızın satış süreci zor dönemde sayenizde başarıyla sonuçlandı. İşin profesyonelleriyle çalışmak beni ve ortaklarımı satış sürecinde rahatlattı. Başarılarız daim olsun. Erhan G. Karaköy Otel binamızın yeniden kiralanmasında; öncelikle kiracı adayların belirlenmesi, ön tahkikatların yapılması ve sonrasında tekliflerin alınarak değerlendirilmesi aşamalarını titizlikle takip ettiğiniz, profesyonel servisiniz için teşekkür ederiz. Mehmet K. Bu, 2020 ve 2021 yıllarında Sayın Ertunga Avcı ile düzenli ve yoğun bir şekilde çalıştığımı teyit etmek içindir. Bu, İstanbul'un seçilmiş (tarihi) bölgelerinde (çoğunlukla konut) çeşitli mülkler satın alma çabamızın bir parçasıydı. Farklı Avrupa ülkelerinde gayrimenkul sektörlerinde geniş deneyime sahip olduğum için, Sayın Ertunga Avcı'nın mesleki becerilerini, geçmiş deneyimini, operasyonel verimliliğini ve güvenilirliğini değerlendirmek için kendimi iyi bir konumda görüyorum. Yukarıdakileri göz önünde bulundurarak, İstanbul ve çevresinde bir mülk satın almak isteyen üçüncü şahıslara Ertunga Avcı Bey'in profesyonel hizmetlerini tereddütsüz tavsiye edebilirim. Bizimle en profesyonel, şeffaf, kararlı ve verimli bir şekilde ilgilendi ve bu da bizim seçtiğimiz mülkü edinmemizle sonuçlandı. İstanbul hakkındaki mükemmel bilgisi, emlak piyasasındaki geçmiş deneyimi ve operasyonlarını diğer emlak komisyoncularıyla ilişkilendiren geniş operasyonel ağı ve onların onunla işbirliği yapma ve emlak, anlaşma akışı ve finansla ilgili konuları paylaşma istekliliği onunla bilgi, özelliklerimize cevap veren mülkleri aramamızı büyük ölçüde kolaylaştırdı. İngilizce'yi akıcı bir şekilde konuşuyor olması, Türkçe bilmeyen biri olarak benim için büyük önem taşıyordu ve kuşkusuz başarılı arayışlarımızı kolaylaştırdı ve hızlandırdı. Sıcak, şeffaf ve hoş kişiliği ve müşterisi olarak bizimle ilgilenme tarzı, tüm seçim ve satın alma süreçlerini çok keyifli bir girişim haline getirdi. Joannes ter Haar 2017 yılında İstanbul'a taşındık ve şehre hemen aşık olduk. O günden sonra Beyoğlu'nda eski bir apartman dairesi bulup eski ihtişamına kavuşturmak için yola çıktık. Ertunga tüm süreçte bize yardımcı oldu ve artık dünyanın en güzel şehirlerinden birinde hayallerinizdeki bir daireye sahibiz. Ertunga'nın profesyonelliğinden, şehir hakkındaki bilgisinden ve gerçek uzmanlığından o kadar memnun kaldık ki, o zamandan beri onu birkaç arkadaşımıza tavsiye ettik. Size de tavsiye etmekten çekinmeyiz.