Danışmanlarımız

PRIME BROKER UZMAN GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI

Danışmanlarımız

Gayrimenkul sektörünün tecrübeli ekibinin yeni markasında, doğru ve hızlı sonuçlar için yine buluşalım.

LEVENT ALBAYRAK

GAYRİMENKUL DANIŞMANI

TELEFON

0532 433 18 18

EMAIL

levent@primebrokers.com.tr

LEVENT ALBAYRAK

1978 İstanbul doğumluyum, evli ve tek erkek çocuk sahibiyim. YTÜ Endüstri Mühendisliği ve Koç Üniversitesi MBA mezunuyum. İş tecrübesi ve kariyer olarak ise, 2 yıl Strateji tek Danışmanlık ile yönetim danışmanlığı sektöründe, 1 yıl Akenerji A.Ş. ile enerji sektöründe, ardından da 17 yıl Tofaş A.Ş. ile otomotiv sektöründe pazarlama, ürün yönetimi, stratejik planlama, iş geliştirme, bölge yöneticiliği ve bayi yönetimi alanlarında çok çeşitli tecrübeler edindim ve Mart 2022 itibariyle de freelance olarak çalışmaya başladım.

Emlak sektörüne girişim aile işlerimiz dolayısıyla başladı. Hatta doğduğumdan beri emlak alım-satım ve geliştirme işinin içindeyim diyebilirim. Şimdiye kadar Trakya bölgesinde kendimize ve akrabalarımıza ait 100’lerce dönüm araziyi satış ve geliştirme anlamında değerlendirdim. Bunun dışında özellikle kendi arkadaş çevreme ait ticari gayrimenkullerin satılması konusunda emlak danışmanlığı ve satış tecrübelerim oldu. Aile ve arkadaş çevresinde satış ile değerlendirdiğim gayrimenkullerin bugünkü eder değeri yaklaşık 20 mn USD civarındadır. Ticari gayrimenkul ve arazi geliştirme uzmanlık alanlarımdır.

Prime Brokers Realty ekibine 2022 yılında katıldım ve ortaklığımız gayet başarılı ve uyumlu bir şekilde sürmektedir. Emlak işimin dışında römork üretim ve ağır çelik sanayi, otomobil alım-satım-kiralama alanlarında ve melek yatırımcı olarak çeşitli iş kollarında girişim ve ortaklıklarım mevcuttur.