Danışmanlarımız

PRIME BROKER UZMAN GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI

Danışmanlarımız

Gayrimenkul sektörünün tecrübeli ekibinin yeni markasında, doğru ve hızlı sonuçlar için yine buluşalım.

RAMAZAN TOKTAY

BROKER / GAYRİMENKUL DANIŞMANI

TELEFON

0535 540 21 32

EMAIL

ramazan@primebrokers.com.tr

RAMAZAN TOKTAY

1979 İstanbul doğumluyum. Liseyi fen Lisesi’nde üniversiteyi ise İTÜ Elektrik Mühendisliği’nde okudum. Evliyim. Özellikle öğrencilik yıllarımda uzun yıllar lisanslı basketbol oynadım. Gayrimenkul danışmanlığına başlamadan önce ise 13 yıllık dj’lik deneyimim oldu. Bu süreçte Prime Brokers voltranını oluşturan ekip bir araya geldi diyebilirim.

İlk olarak 2006 yılında Century 21 Bohem çatısı altında başlayan danışmanlık kariyerimi, 2014 yılında Türkiye’nin ilk Keller Williams ofisi KW Beyoğlu ofisi ile yukarı taşıma fırsatım oldu. Bu süreçte markanın onaylı ilk fakülte eğitmenlerinden biri oldum. Birçok şehirde ve ofiste danışmanların hayatlarını değiştirecek yüzlerce eğitim verdim. 2015 yılında Türkiye ciro ve işlem 3. lüğü başarısını elde ettim ve takip eden yıllarda sürekli en başarılı ilk 50 danışman listesinde yer aldım.

2020 yılına geldiğimizde artık kendi markamızı yani Prime Brokers Realty’i kurma kararı aldık. Voltran artık Prime Brokers’ın büyümesine ve bölgede söz sahibi olmasına çalışıyor. Toplamda yüz yılın üzerinde deneyime sahip bu ekiple çalışmaktan keyif alıyorum.

Uzmanlık bölgem genel olarak Beyoğlu’nun Pera kısmı. Biraz daha spesifik konuşacak olursak; Cihangir, Galata, Şişhane öncelikle ilgilendiğim bölgeler ve bu bölgelerdeki tarihi yapılar daha çok ilgimi çekiyor.

14 yıldır amatör ruhla tango dans ediyor, tango djliği yaparak da Dünya’yı dolaşıyorum.