Danışmanlarımız

PRIME BROKER UZMAN GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI

Danışmanlarımız

Gayrimenkul sektörünün tecrübeli ekibinin yeni markasında, doğru ve hızlı sonuçlar için yine buluşalım.

ERTUNGA AVCI

BROKER / GAYRİMENKUL DANIŞMANI

TELEFON

0532 560 24 34

EMAIL

ertunga@primebrokers.com.tr

ERTUNGA AVCI

Merhaba, ben İstanbul doğumlu bir gayrimenkul danışmanıyım. Özel Ortadoğu Lisesi'nde eğitim aldıktan sonra kimya alanında eğitim için Budapeşte Teknik Üniversitesi'nde okudum. Askerlik görevimi tamamladıktan sonra Türkiye'ye döndüm.

2003-2007 yılları arasında yatırım amacıyla gayrimenkul alım, satım, tadilat ve kiralama işleriyle ilgilendim. Ardından 2007-2013 yılları arasında kurucu ortağı olduğum dijital medya ajansı ile birçok kurumsal firma için çözümler ürettik ve hizmet verdik.

2013 yılında Keller Williams Beyoğlu bünyesine katılarak gayrimenkul danışmanlığına adım attım. Geçmişteki yatırım deneyimlerim, gayrimenkul konusundaki derin bilgi birikimimi artırdı ve sektöre hızlıca adapte olmamı sağladı. Bu süreçte, insanlarla çalışmayı ve onlara öğretmeyi sevdiğimi fark ettim, bu nedenle emlak danışmanlığı doğal bir seçim gibi göründü. Bu alanda geçirdiğim 9 yıl boyunca çok mutluyum!

Gayrimenkul hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak benim önceliğimdir. İhtiyaçlarınızı dinler, hedeflerinizi anlar ve beklentilerinizi aşmaya gayret ederim. Beyoğlu'nun merkezinde 9 yıldır faaliyet gösteren bir danışman olarak, bu alanda uzmanım. Bilgilerim ve deneyimlerimle, yatırım hedeflerinizi gerçekleştirmenize ve gelecekteki ihtiyaçlarınız için doğru evi bulmanıza yardımcı olabilirim. Özellikle Cihangir, Galata, Pera ve Çukurcuma gibi bölgelere odaklanıyorum.

Geniş bir profesyonel ağa sahip olmanın yanı sıra mükemmel iletişim becerilerim ve detaylara gösterdiğim titizlik, müşterilerime satış veya satın alma aşamasında değer sağlıyor. Müşterilerime dürüstlük ve profesyonellikle olağanüstü gayrimenkul hizmetleri sunma taahhüdüm var. Etkileyici bir sicile sahip olmanın yanı sıra, lüks konutlar, binalar,  konut projeleri ve yatırım mülkleri gibi geniş bir gayrimenkul yelpazesinde deneyim kazandım.

Bu tutkuyu müşterilerimle paylaşmayı amaçlıyorum. Ev, aile ve varlık büyümeniz için hayallerinizi gerçekleştirmenizde deneyimimden yararlanarak size yardımcı olmak istiyorum.